Filtr do wody pod zlewem, czyli kompleksowe rozwiązanie w twoim domu!

Chcesz podwyższyć jakość wody kranowej w swoim domu? Postaw na filtr do wody przepływowy i odkryj zupełnie nowe możliwości. Brzmi nieźle? Poznaj wszystkie modele i już dziś podejmij decyzję.

Filtr do wody pod zlewem – co warto wiedzieć?

Czym właściwie jest filtr do wody przepływowy? Odpowiedź jest prosta! To najskuteczniejszy sposób na podwyższenie jakości wody bezpośrednio w punkcie jej poboru. Możliwości płynących z tego rozwiązania jest naprawdę wiele i tylko od ciebie zależy, w jaki sposób z tego skorzystasz. Każdy filtr do wody przepływowy rozwiązuje inny problem dnia codziennego. Zanim przejdziemy do opisu, pamiętaj, że możesz sięgnąć po więcej niż jeden filtr, tym samym zapewniając sobie kompleksowe rozwiązanie. A więc w jaki sposób pomogą ci poszczególne filtry przepływowe (szczegółowy opis znajdziesz w dalszej części tekstu)? Filtr węglowy poprawi smak i zapach wody kranowej, filtr polipropylenowy usunie z niej m.in. piasek, filtr żywiczny poprzez redukcję soli wapnia i magnezu ochroni urządzenia AGD przed kamieniem, natomiast filtr azotanowy to doskonałe rozwiązanie do domków jednorodzinnych z własnym ujęciem wody. Brzmi nieźle? Poniżej znajdziesz szczegóły.

Co zyskasz, sięgając po filtry przepływowe?

 • filtr do wody pod zlewem to przede wszystkim funkcjonalna, prosta oraz solidna konstrukcja
 • filtry pod zlew gwarantują doskonałą zdolność filtracji
 • każdy filtr do wody przepływowy to duża wydajność filtrowania (nawet do 30 l/min)

Wesz już, co może zapewnić ci wybrany filtr oraz co zyskasz, sięgając po to niezwykłe rozwiązanie, czas skupić się na czasie użytkowania, ponieważ może on różnic się w zależności od wybranego modelu:

 • filtr z żywicą jonowymienną (wymiana po maksymalnie 1 miesiącu użytkowania)
 • filtr polipropylenowy (wymiana po maksymalnie 3 miesiącach użytkowania)
 • filtr węglowy (wymiana po maksymalnie 6 miesiącach lub gdy zmniejszy się jego wydajność)

Filtry przepływowe – które wybrać?

Jako przykładem posłużymy się filtrami przepływowymi od polskiej marki Dafi, które gwarantują najwyższą jakość oraz niezwykłą skuteczność. Poznaj je lepiej:

 • filtr polipropylenowy (zalecany do każdej instalacji wodnej, usuwa z wody piasek, wkład polipropylenowy jest filtrem mechanicznym)
 • filtr azotanowy (usuwa azotany z wody pitnej, zalecany do domków jednorodzinnych z własnym ujęciem wody oraz gospodarstw hodowlanych)
 • filtr z aktywnym węglem (przeznaczony do mocno chlorowanej wody, usuwa smak i zapach chloru)
 • blok węglowy (poprawia smak, zabarwienie oraz zapach wody)
 • niezwykle ciekawym rozwiązaniem jest również filtr podzlewowy Flow Comfort (pozwala na pozyskiwanie smacznej wody prosto z kranu, jest ekonomicznym oraz proekologicznym rozwiązaniem, jest urządzeniem o doskonałej zdolności filtracji, ponadto redukuje twardość wody oraz niweluje smak i zapach chloru)

Chcesz sięgnąć po to niezwykłe rozwiązanie? Filtr do wody pod zlewem (wszystkie modele) znajdziesz na stronie dafi.pl/produkty/filtry-systemowe-dafi/. Wejdź, wybierz, kup i każdego dnia odkrywaj zupełnie nowe możliwości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *