wegańskie białko proteinowe

Klasyczne przepisy z wegańskim białkiem proteinowym

Współczesne kobiety mają naprawdę dużo na głowie – dom, dzieci, pracę, zobowiązania rodzinne i towarzyskie, a często także własne pasje, wśród których bardzo często jest sport lub amatorska aktywność fizyczna. Jak pogodzić to wszystko, gotując smacznie, nie zmieniając diametralnie swoich kulinarnych upodobań, ale włączając do diety odpowiednio wysoką ilość białka, przy jednoczesnym stosowaniu diety wegańskiej. To żaden problem!

Odżywka białkowa bezglutenowa – doskonała dla kobiet aktywnych

Wysoka aktywność fizyczna wiąże się ze wzmożonym rozbudowywaniem tkanki mięśniowej. Ma to miejsce jednak wyłącznie w przypadku odpowiednio wysokiej podaży białka w postaci kompletu aminokwasów egzogennych. To dlatego kobiety, które poza swoją normalną aktywnością uczęszczają na siłownię, fitness czy oddają się jakiejkolwiek innej aktywności fizycznej, powinny dbać o większą podaż białka w diecie. Dzięki temu ich mięśnie będą się szybciej regenerować, a metabolizm przyspieszy – co skutkuje szczuplejszą sylwetką osiągniętą w krótszym czasie. SlimMeNatural to białko migdałowe lub dostępne też w innych smakach, które zawiera wszystkie aminokwasy egzogenne. Świetnie smakuje, a jego wygodna forma pozwala na przyrządzenie z jego użyciem doskonałych, klasycznych posiłków, które każdy dobrze zna.

Białko migdałowe – klasyczne przepisy w wersji wysokobiałkowej

Odżywkę białkową bezglutenową o smaku migdałowym warto łączyć z napojem roślinnym i owocami, by tworzyć fantastyczne białkowe koktajle, idealne na posiłek potreningowy – prosty, wymagający jedynie shakera lub blendera i bidonu. Można go zabrać ze sobą wszędzie, dlatego kobiety tak pokochały ten produkt!

A może ulubione naleśniki w wersji wysokobiałkowej? Wystarczy, że podczas ich robienia część mąki zastąpisz odmierzoną porcją odżywki, a naleśniki zyskają nie tylko pyszny migdałowy smak, ale również świetną konsystencję. Omlety czy ciasta przyrządzone z odrobiną białka migdałowego to sposób na to, aby śniadanie lub deser zyskały na wartości odżywczej, bez konieczności zastanawiania się, w jaki sposób włączyć większą ilość białka do codziennej diety kobiety aktywnej fizycznie.

Odżywka białkowa wegańska – nowoczesne odżywianie bez drastycznych zmian

Białko ma wiele wspaniałych właściwości – buduje tkanki, regeneruje mięśnie po wysiłku, pomaga przyspieszyć metabolizm, syci i tym samym sprawia, że rzadziej sięgamy po kaloryczne przekąski. Jednak jego włączenie do diety bywa trudne dla osób, które nie mają doświadczenia w układaniu jadłospisów. W przypadku większości kobiet, które żyją aktywnie na co dzień, a oprócz tego uprawiają sporty, ilość białka w diecie jest zwykle niewystarczająca w stosunku do zapotrzebowania ciała. Odżywka białkowa w wersji wegańskiej i bezglutenowej to sposób na to, by łatwo zmienić swoją dietę bez wprowadzania żadnych radykalnych zmian. Wystarczy tylko zastąpić jeden posiłek białkowym koktajlem, lub wsypać miarkę odżywki do pieczonego właśnie ciasta, aby uzyskać fantastyczny rezultat zmiany diety bez wprowadzania drastycznych zmian w swoich nawykach kulinarnych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *