Jakie zastosowanie mają rampy najazdowe do samochodu?

Rampy i najazdy aluminiowe to idealny wynalazek, który wykorzystywany jest w wielu dziedzinach życia. Ułatwiają dużo codziennych czynności wykonywanych w pracy czy w domu.

Gdzie sprawdzą się alumioniowe rampy najazdowe?

Rampy aluminiowe to uniwersalne i bardzo przydatne narzędzie w niejednej branży. A zatem gdzie się sprawdzą? Często wykorzystywane są w przemyśle, budownictwie, transporcie i logistyce. Swoje zastosowanie znajdą także w warsztatach i serwisach motoryzacyjnych. Często stosuje się je również do użytku prywatnego na przykład do załadunku motocykli, skuterów czy innych sprzętów. Najazdy aluminiowe świetnie sprawdzą się również dla osób niepełnosprawnych. Mogą być wykorzystane w takich miejscach jak schody, krawężniki czy stopnie, gdzie osoby niepełnosprawne mają problem z ich pokonaniem.

Profesjonalne rampy aluminiowe dla niepełnosprawnych

Rampy dla niepełnosprawnych pomagają likwidować bariery architektoniczne przez co ułatwiają poruszanie się osobom korzystającym z wózków inwalidzkich. W ofercie profesjonalnych ramp znajdziesz aluminiowe rampy progowe stosowane do wnętrz. Pozwolą Ci one na bezproblemowe pokonanie na wózku progów nawet do 7 cm. Rampa aluminiowa progowa występuje w różnych wersjach. Jedną z nich jest rampa z regulacją nóżek za pomocą których w optymalny sposób możesz ustawić wysokość dostosowaną do Twoich potrzeb.

Druga wersja kompaktowa składa się z dwóch mniejszych ramp, które możesz łatwo spakować w specjalny futerał. Dzięki wadze zaledwie dwóch kilogramów możesz zabrać ją ze sobą wszędzie gdzie tego potrzebujesz. Kolejny typ rampy to rampa najazdowa do stosowania na zewnątrz. Pozwoli Ci ona pokonać niewygodne kilkustopniowe schodki. Rampy te są przenośne, jednak ich waga jest znacznie wyższa niż ramp progowych używanych w wewnątrz.

Do wyboru masz kilka wersji, które różnią się sposobem składania albo nawierzchnią. Wśród ramp zewnętrznych wyróżnić można rampy najazdowe teleskopowe, które są bardzo wygodnym rozwiązaniem pod względem łatwości składania i rozkładania. Sprzęt ten jest bardzo funkcjonalny.

Najazdy aluminiowe do samochodów

Oferta najazdów do samochodów jest duża. Aluminiowe rampy najazdowe do samochodu cechuje wysoka wytrzymałość i odporność na korozję. Rampy te są też łatwe w utrzymaniu. Najazdy samochodowe z wytłaczanych profili charakteryzują się bardzo dobrą przyczepnością podczas ich użytku, łatwo odprowadzają wodę czy śnieg. Najazdy przeznaczone do samochodów są to wytrzymałe rampy, które sprawdzą się przy każdego rodzaju przeładunku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.